fbpx
loading

O mnie

_

Nazywam się Rafał Śliwa jestem skromną i miłą osobą, która od początku 2016 roku, czyli już kilku lat prowadzi swój biznes przez Internet oparty o Polskie programy partnerskie.

Od początku 2016 roku jestem studentem nietypowej uczelni ASBiRO, do której uczęszczają i w której uczą wyłącznie przedsiębiorcy, od tego czasu prowadzę również swój własny Biznes.

Jestem autorem strony i bloga www.rafal-sliwa.pl, gdzie publikuje swoje artykuły i produkty oraz prowadzę również Fanpage “Od zera do e-Marketera”, gdzie dzielę się swoją wiedzą na temat programów partnerskich i marketingu online.

Jak znalazłem się tu gdzie jestem?

Po ukończeniu szkoły średniej zacząłem studia stacjonarne na Politechnice, kierunek zarządzanie. Wszystko szło po mojej myśli, jednakże na początku 3 semestru trafiłem do szpitala.

Przeszedłem operację wycięcia 36cm jelita cienkiego i dowiedziałem się, że będę chory już do końca życia. Szok! Moja rekonwalescencja trwała pół roku, przez ten czas na studiach zdążyłem załapać okropne zaległości, postanowiłem zrezygnować. Do pracy też się nie nadawałem i pojawił się dylemat co robić w życiu.

Przyszedł mi do głowy nietypowy pomysł, a jak by tak pracować w domu przez Internet? Tylko jak!

Zacząłem szukać, wpisywałem w Google frazy: Praca przez Internet, zarabianie w Internecie, praca w domu itp. Oczywiście natknąłem się na same śmieszne propozycję, na programy do oglądania reklam czy na programy inwestycyjne wysokiego ryzyka.

Przez ponad rok krzątałem się od programu do programu szukając miejsca dla siebie. Widziałem, że inni w ten sposób zarabiają, więc wiedziałem, że się da. W międzyczasie zapisałem się do szkoły ASBiRO oraz uczestniczyłem w wielu szkoleniach online z zakresu marketingu w Internecie.

Tak zaczęła się moja przygoda…

W końcu poznałem bardzo sposób na pracę i zarabianie pieniędzy przez Internet. Nauczyłem się marketingu internetowego, poświęciłem się temu zajęciu w 100%.

Założyłem firmę, postawiłem bloga oraz Fanpage na Facebooku. Zacząłem współpracować z różnymi systemami partnerskimi, dzięki czemu zarabiam.

Od tamtego czasu wiele się już wydarzyło, zmieniłem swoją stronę na nową, założyłem nowego kolejnego FanPage, który prowadzę do dziś. Moja wiedza i doświadczenie znacznie wzrosły oraz wiele osób, które mi do tej pory zaufały, nie zawiodły się i współpracują ze mną do dzisiaj.

Moją misją jest zarabiać porządne pieniądze, aby godnie żyć z samej działalności w Internecie, tak by móc żyć jak zechce. By móc dbać o zdrowie, nie martwiąc się pieniędzmi.

Chciałbym założyć rodzinę i wybudować też dom na uboczu. Lubię spokój i życie z dala od miejskiego zgiełku.

Pozdrawiam,
Rafał Śliwa.

Masz pytania? Napisz na Facebooku: